Щоб прибрати весь пафос цього свята… достатньо потрапити на поховання дівчинки в піксельці. І відразу наче тверезієш від всього оцього “святкового”…Пост який рве мережу!!

ти стоїш і переконуєш себе, що це ж не просто дівчина, що це воїн, що з воїнами так іноді трапляється, та й не з воїнами теж.

просто їй 19. просто в неї біла труна, яку побратими купили. просто це все видається сильно неправильним і нелогічним.

Тільки от знаєте, треба якось всіх заздалегідь попереджати, якою ти хочеш бачити власне прощання, бо ніхто не живе вічно.

Бо навіть до кльових дівчат і мужніх воїнів на поховання приходять довбануті на голову голови сільрад.
вони починають говорити, що “вона тепер не вийде заміж, не народить дітей… вона повинна була сидіти вдома, а не йти на цю війну”… а ти стоїш і думаєш: тебе, бл, забули спитать. та пішов ти. наша війна за те, аби ми могли жити так, як ми цього хочем. і бути тим, ким ми хочем.

Чому до мікрофону на жалобних церемоніях так рвуться ідіоти?

Якась вчителька, яка буде говорити щось про “у війни жіноче обличчя, але так не повинно бути” і весь цей коктейль із ейджизму, сексизму та нездорового глузду.

Але потім буде говорити друг з фронту нарешті нормальне і тут всі все одно будуть плакати. Ти будеш стояти і триматися, але тут заплаче на дві голови вищий за тебе хлопець у пікселі і ти будеш змахувати сльози, наче то вітер.

А ще ти за життя можеш любити рок чи джаз, але тобі все одно запросять лабухів з трубою, які будуть підказувати народу, коли плакати. Блін, коли прощаєтесь не зі старими бабами – врубайте нормальне музло.
а ще звідки беруться ці мужики, які всю дорогу несуть сині табурєткі? що це за елемент абсурда в драмі?
Ні, їм не вдасться переплюнути скорбящую в сорочці з вишитим написом “DEAD CUTE”.

І всі ці батюшки московського патріархату для агностиків, атеїстів та українських патріотів…
я розумію, що поховання не для загиблих, а для тих, хто залишився.

хай тій дівчинці чи у Вальхаллі, чи на небі, чи десь ще буде добре. Я сподіваюсь, що вона посміхалася з наших сліз і маразма)

хай нам всім пощастить, аби був хтось, хто ходитиме бухати до нас навіть на кладовище у костюмі Єнота Ракєти чи без.

святий боже, святий кріпкий, святий безсмертний, помилуй нас.

Джерело