КАДИРОВ ЗІБРАВ БРАТВУ І ПОЇХАВ “НА РОЗБІРКИ” В ПОВСТАЛУ ІНГУШЕТІЮ. ОДНАК ЩОСЬ ПІШЛО НЕ ТАК

Лідер Чечні хотів “поставити на місце” одного з лідерів протесту старійшину Мухажира Нальгієва. До літнього інгуша він відправився з натовпом бойовиків. Але напоровся на жорстку відсіч.

З’явилися кадри підсумків поїздки Рамзана Кадирова в повсталу проти переділу кордону республіку Інгушетії. Глава Чечні прибув в село Сурхахи, де зустрівся зі старійшиною Мухажиром Нальгієвим, активним учасником мітингів. Судячи по числу охоронців, він мав намір жорстоко осадити опонента. Про це повідомляє “Діалог.UA“.

Як стало відомо, Нальгіев викликав гнів Кадирова своїм жорстким і безкомпромісним виступом на мітингу в Магасе. У супроводі сотень охоронців, які прибули з Рамзаном на десятках авто, він приїхав до Інгушетії. Однак новина про візитера вже встигла облетіти всю республіку. Після приїзду в Сурхахи, як повідомляють соціальні мережі, перед будинком старійшини зібралося більше тисячі чоловік.

Переговори між протиборчими сторонам пройшли в місцевій мечеті. При цьому, як пишуть в соцмережах очевидці подій, молодь в мечеть не пустили – щоб уникнути жорсткого протистояння. Після чого “гостю” нічого не залишалося, як тільки вибачитися перед старійшиною і відправитися додому.

“Йому залишилося тільки попросити прощення і виїхати”, – уточнює телеграм-канал Інгушетія_2018.м

Джерело